مجموعه آکا

مجموعه آکا متشکل از تیمی است که توانایی انجام کارهای اداری، دانشگاهی و شخصی شما را در تهران بزرگ بدون نیاز به حضور شما فراهم می آورد.

شرکت خدماتی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
پیگیری نامه ها و پرونده های اداری
مراجعه به سازمان ها و ارگان های مختلف
دریافت و ارسال محموله های شخصی
دریافت و ارسال مدارک
انجام امور دانشگاهی
انجام امور بیمه ای
انجام امور ایرانیان خارج از کشور
و ... دریافت نوبت حضوری از مطب
تو دنیای امروزی مشغله افراد خیلی بیشتر از گذشته شده و ممکنه خیلی وقت ها فرصت انجام یکسری از کارها رو نداشته باشیم. بخصوص کارهای اداری که نیاز به پیگیری و صرف زمان زیادی دارند.
در این بین هم تمرکز بخش عمده ای از کسب و کارها اعم از تولیدی های پوشاک، کارخانجات، وجود دفاتر مرکزی عمده ی شرکت ها و وابستگی برخی از بروکراسی های اداری به مراکز سازمان ها و وزارت خانه های مستقر در پایتخت نیاز افراد حقیقی و حقوقی را برای مراجعات مکرر حضوری به شهر تهران اجتناب ناپذیر کرده.
برای همین آکا با قراردادن نیروهای به اسم کارگزار در اختیار افراد مختلف این امکان رو فراهم می کنه تا شخص دیگه ای به نیابت از اون ها به محل مورد نظر مراجعه کنه و کارشون رو در سریعترین زملن ممکن پیگیری کنه. اینجوری امکان انجام کارهای اداری و شخصی بدون نیاز به حضور شخص فراهم می شه. شما هم می تونید جز این افراد باشید و کارهاتون رو با ما پیش ببرین.
پیگیری های اداری، انجام امور دانشگاهی،انجام امور بیمه ای، انجام امور ایرانیان خارج از کشور، دریافت نوبت حضوری از مطب و ... تنها بخشی از خدمات مجموعه آکاست برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات ما می تونید به وبسایت آکا سر بزنید.
https: myaka.ir
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید