تجهیز طب شمیم سلامت

تولید کننده البسه بیمارستانی و یک بار مصرف با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت دارای 2 دهه سابقه درخشان در تولید البسه بیمارستانی

لباس یکبار مصرف پزشکی تجهیزات پزشکی یکبار مصرف لباس پزشکی تولید یخ
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
شرکت تجهیز طب شمیم سلامت مسئولیت محدود و با شماره ثبت ۳۹۲۲۵و از توزیع کنندگان شرکت های مجاز اداره کل تجهیزات پزشکی با مدیریت خانم رویا شمایلی بیش از دو دهه خدمت صادقانه در تولید، فروش و پخش تجهیزات مصرفی پزشکی، محلول های ضدعفونی کننده بیمارستانی و عمومی، البسه یکبارمصرف پزشکی و بیمارستانی، همچنان در خدمت جامعه پزشکی، مراکز درمانی و زیبایی، مدافعان سلامت کشور و عموم مردم عزیزمان مشغول خدمت رسانی می باشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیز طب شمیم سلامت چیست

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه اینترنت، موجب شده برای خرید مایحتاج روزمره و زندگی خود با بهره گیری از روش های مدرن خرید آسان و مطمئن از فروشگاه ها و شرکت های معتبر کمک بگیریم. خرید از این مراکز آنلاین سهولت و سود متعارفی برای مصرف کننده در بر دارد. چرا که از مزایایی همچون رقابت سالم، شفافیت قیمت و کیفیت مناسب کالا بهرمند می شویم.

همین امر باعث شد تا تلاش خود را مضاعف کرده و در خدمت رسانی به هم میهنان گرامی اقدام نماییم و علاوه بر فروش عمده به بیمارستان ها و مراکز درمانی و زیبایی، برای عزیزان مصرف کننده، اصناف دیگر، مراکز، سازمان ها و کسانی که به لولزم پزشکی مورد نیاز خود احتیاج دارند، با کالای با کیفیت و قیمت رقابتی عرضه کنیم. بدین ترتیب برای سهولت شما عزیزان فروشگاه اینترنتی و وبسایت تجهیز طب شمیم سلامت اندازی شد.

هدف ما

هدف ما این است همیشه کالاهایی با کیفیت و قیمت مناسب در بستری مورد اطمینان و راحت عرضه کنیم و امیدواریم که با تلاش، پشتکار و صداقت در مجموعه شرکت پارسیان تجهیز التیام و وبسایت تجهیز طب شمیم سلامت بتوانیم همواره رضایت و اعتماد شما عزیزان را جلب نماییم.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید