سایت بازار تبلیغات هوشمند ایران

سایت بازار تبلیغات هوشمند ایران مرکز ثبت آنلاین انواع آگهی خرید و فروش مسکن، خرید و فروش خودرو، خرید و فروش موبایل، خرید و فروش کامپیوتر و ... است.

استخدام مشاور تبلیغاتی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
سایت بازار تبلیغات هوشمند ایران با هدف درج آنلاین انواع آگهی خرید و فروش مسکن، خرید و فروش خودرو، خرید و فروش موبایل، خرید و فروش کامپیوتر، خرید و فروش نوت بوک، خرید و فروش پرینتر، خرید و فروش باغ، خرید و فروش ویلا، خرید و فروش زمین، خرید و فروش آپارتمان، ثبت آگهی معرفی مشاغل، ثبت آگهی خدمات نظافت منزل، خرید و فروش کالا و هرگونه آگهی تجاری، اداری و بازرگانی و سایر موارد مشابه، راه اندازی شده است.

کاربران گرامی می توانند در دسته بندهای ارائه شده ، کالا، خدمات و مهارت های خود را به سایر هموطنان در سراسر ایران، معرفی نمایند، این اطلاعات در چندین گروه اصلی طبقه بندی میشود و توسط جستجوی ساده و در بعضی از گروه ها جستجوی هوشمند قابل دسترس است.

تمامی مراحل ثبت و جستجوی اطلاعات کسب و کارها در سایت بازار تبلیغات هوشمند ایران برای مدت مشخص شده رایگان بوده و برای حضور بیشتر و موثرتر در سطح تمام استانها و شهرها جهت ارائه کالا و خدمات، کاربر می تواند در قبال پرداخت هزینه نسبت به ثبت آگهی ویژه که لیست قیمت این نوع آگهی در بخش تعرفه ها مشخص شده، اقدام نماید.

هوشمند تبلیغ کنید
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید