پارس الوند کیان مهر

توانمند در چیدمان استاندارد فروشگاهی

تجهیزات فروشگاهی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
شرکت پارس الوند کیان مهر با شماره ثبت 351793 دارنده گواهینامه بین المللی iso9001 در طراحی و دیزاین فروشگاهی مفتخر است محصولات صنایع فلزی و برودتی خود را به شرح زیر معرفی نماید.
تولید انواع قفسه های فروشگاهی شامل یکطرفه ، دو طرفه ، سرلاینها ، انباری ، میوه ، قفسه کتاب وcd و انواع استند های فروشگاهی ، و صنایع مفتولی شامل ترولی ها ، سبدهای خرید ، استند ها ، و.... ..
و همچنین محصولات برودتی شرکت پارس الوند شامل گروههای » یخچالها ، فریزرها و سردخانه می باشد. تولیدات در این شرکت مطابق با استنداردهای اروپایی طراحی شده و از لحاظ کیفیت با نمونه های اروپایی قابل قیاس می باشد.
لذا ما کوشیده ایم با توجه به شرایط کاری درمارکتهای کشور کالایی ارائه دهیم تا معایب سبک قدیم تجهیزات فروشگاهی را در آن برطرف سازیم . در این مجموعه سعی بر آن شده تا از متعلقات جانبی و این ضعف را که گریبان گیر تولیدات داخلی می باشد برطرف سازیم و فروشگاه را به سمت چیدمان تخصصی سوق دهیم.
طراحی و چیدمان فروشگاهی دراین شرکت براساس استانداردهای فروشگاهی در نمای دو بعدی و سه بعدی انجام می پذیرد و سعی بر آن است که از تمام فضای موجود با توجه به استانداردهای چیدمان بهره کافی را ببریم . به امید آن هستیم تا در تمام فروشگاههای ایران تجهیزات ایرانی ببینیم . صمیمانه از ارائه نظرات و پیشنهادات شما دوستان عزیز سپاسگذاریم.
وحیدرضا کاظمی
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید