شرکت رایبد انرژی

شرکت رایبد انرژی پاژ تولید کننده انواع پمپ جابجایی مثبت با ظرفیت، فشار و توان های مختلف با توجه به نوع سیال در صنایع مختلف با برند پمپ پاژ

پمپ آب تولید پمپ خدمات فنی مهندسی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
شرکت رایبد انرژی به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های سازنده و تأمین کننده انواع مجموعه کامل الکترو پمپ ها و قطعات یدکی مربوط به خانواده پمپ های جابجایی مثبت، از قبیل پمپ های اسکرو افقی و اسکرو عمودی (پمپ های مارپیچی یا پمپ های ماردونی)، پمپ های دنده ای داخلی و خارجی، همواره بر خود لازم می داند که در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تضمین کیفیت کلیه قطعات یدکی و محصولات خود، نهایت دقت و سرعت عمل را داشته باشد.

شرکت رایبد انرژی در ساخت پمپ های خود از قطعات استاندارد و با کیفیت استفاده می نماید. قطعات به کار رفته در این پمپ ها طبق آخرین استانداردهای ساختی و متریالی موجود طراحی و ساخته می شوند که این مهم علاوه بر کیفیت بالای قطعات، تضمین کننده عمکلرد پایدار و افزایش قابلیت اطمینان در به کارگیری محصولات این شرکت گردیده است.

علاوه بر استقرار سیستم پیشرفته استاندارد سازی و همسان سازی کدینگ محصولات و قطعات، بایگانی ده ساله شناسنامه فنی قطعات و همچنین انبارش قطعات حساس و حفظ سطح حداقل موجودی در انبارهای این شرکت، موجب گردیده است که کلیه قطعات به کار رفته در پمپ های برند پمپ پاژ در هر لحظه، قابلیت رهگیری و سفارش گذاری آنی را داشته باشند. این مهم به سطح چشمگیری مدت زمان تعمیرات و از دسترس خارج بودن واحد را کاهش داده است.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید