سازمان تامین نهاده ایران

مرکز تامین و توزیع نهاده کشاورزی کشور تامین و تولید نهاده کشاورزی دامپروری و مشتقات نفتی تولید کننده و تامین کننده مصارف داخلی و بین المللی

فروش فرآورده نفت و گاز و پتروشیمی تجهیزات کشاورزی و باغبانی فروش و واردات بذر کشاورزی و باغبانی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
مجموعه بزرگ و پر افتخار شرکت بازرگانی تامین نهاده ایران که پس از 12سال تجربه بی نظیر در امر خدمت رسانی در حوزه تامین و توزیع نهاده های کشاورزی شامل سم ، کود ، بذر ، ادوات و ... در کنار کشاورزان ، واحد های تولیدی ، موسسات و شرکت-های معتبر کشاورزی انجام وظیفه کرده است، اینک با تحقیق بر عوامل موثر بر بازار و با توجه به روند پیشرفت فناوری در تمامی حوزه ها، با بنیان گذاری سیستم فروش به روز و یکپارچه توزیع نهاده های کشاورزی بر مبنای IT ، ایجاد دپارتمان آیتی قدرتمند و نیز ورود به رقابت حساس در زمینه ی برندینگ، سعی در خدمت هرچه بیشتر و بهتر به تمامی همراهان این مجموعه را دارد.

این سیستم منطبق بر آخرین متد بازرگانی دنیا و ایجاد زیر ساختی به روز و مدرن طراحی شده و خلاقیت و نوآوری های بکار رفته در آن از مزیت هایی ست که باعث می شود کالاهایی با بالاترین کیفیت و ارزنده ترین خدمات در این سیستم با کمترین میزان هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن به دست همراهان این مجموعه برسد. همچنین این مجموعه با تکیه بر چندین سال تجربه و سابقه حضور موفق خود در این حوزه ، با شناسایی وجوب همکاری های چند طرفه بین اصناف مختلف در دو زمینه کشاورزی بازرگانی و همکاری های داخلی این مجموعه در سایه ارتباطات بسیار خوبی که در بخش های متعدد این حوزه اعم از کشاورزان، بازرگانان، مراکز علمی پژوهشی کشاورزی معتبر ، موسسات و شرکت های تولیدی و ... ایجاد کرده، توانسته است فرصت های شغلی بسیار مهم و زیادی را شناسایی کرده و همراهان مجموعه بزرگ شرکت تامین نهاده ایران را دعوت به همکاری بنماید.

اهداف این مجموعه :
- افزایش کیفیت محصولات و خدمات در کنار کاهش هزینه ها در هر دو بخش کشاورزی و بازرگانی
- تنظیم حداقلی بازار کشاورزی در نتیجه کنترل میزان تولید ، ذخیره سازی ، واردات و صادرات محصولات کشاورزی
- سوق دادن بازار کشاورزی به سمت دانش نوین فناوری اطلاعات
- اتصال حلقه های گمشده بین کشاورزی و بازرگانی جهت افزایش اعتبار در بازارهای جهانی و ....

شرکت تامین نهاده ایران به عنوان بنیان گذار سیستم بازرگانی نهاده های کشاورزی بر پایه دانش فناوری اطلاعات (IT) ، برای تمام قسمت های تولید بیشتر و سیاست فروش موفق در بازار راهکار های موثری در نظر گرفته است به گونه ای که چشم انداز این شرکت را طبق برنامه ریزی های صورت گرفته روی بازارهای جهانی متمرکز کرده و خواهان رساندن سود بیشتر به بازار داخلی و تمامی بزرگواران زحمتکش در اصناف مختلف کشاورزی و بازرگانی می باشد. تجربه پیشکسوتان و اعتماد به ایده های نوین جوانان خوش فکر و خلاق، باعث ایجاد فصل جدیدی در دفتر زرین و پر افتخار مجموعه بزرگ شرکت تامین نهاده ایران شده است که زمینه ی خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر به این مرز و بوم را فراهم کرده و دعوت به همکاری از فعالین در تمامی اصناف و مشاغل در دو حوزه کشاورزی-بازرگانی را مایه مسرت خود دانسته و همراه شدن آنها با این تغییر بزرگ که برای اولین بار در کشور صورت می گیرد را بزرگترین دستاورد در طول سال های خدمت خود می داند.

لذا برای تحقق پیام مقام معظم رهبری که در واقع گویای استمرار جهاد اقتصادی است باید اندیشه ای برای حمایت از تولید داخلی صورت گیرد که مستلزم تقویت ارتباطات بازرگانی است لذا جهت ارتقای تولیدات داخلی ، فعالان این حوزه می توانند در زمینه های مختلف به کشاورزی کمک های شایانی داشته باشند و در نهایت امر باعث سربلندی میهن عزیزمان ایران باشند.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید