شرکت تولیدی فرزین پلیمر نیکا

بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ظروف دارویی.غذایی.پت و پلاستیک و پلی اتیلن و پریفرم را در کمترین زمان ممکن از ما بخواهید. مشتریان ما بس، آوندفر، گلرنگ و.

تولید بطری پلاستیکی پلاستیک سازی تزریقی پلاستیک صنعتی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
در سال 1368با تولید قطعات پلاستیکی مورد استفاده در صنایع آشامیدنی آغاز به کار نموده و به موازات آن قطعات مربوط به محصولات مراقبت از نوزاد را بعنوان محصول نهایی به بازار عرضه داشتیم.

در طی سالیان گذشته این مجموعه فعالیت در صنایع بزرگ شوینده، آشامیدنی، بهداشتی و دارویی را تجربه نموده و افتخار تأمین انواع بسته بندی های پلاستیکی شرکت های بزرگ را داشته است.محصولات این مجموعه شامل انواع قطعات تزریقی عمومی نظیر درب های مورد استفاده در صنایع شوینده، آشامیدنی و بهداشتی همچنین قطعات تزریقی صنعتی خودرویی و .... میباشد.

همچنین شرکت در حال حاضر به تولید پریفورم مبادرت نموده و آمادگی پذیرفتن سفارش تولید پریفورم و قالب های آن را نیز دارد.از دیگر امکانات تولیدی شرکت فرزین پلیمرنیکا تولید قطعات بادی توسط دستگاه های اکستروژن تاحجم 4 لیترمی باشد .این تولیدات شامل ظروف پلی اتیلن و پلی پروپیلن می باشند.

یکی از عمده ترین تولیدات این مجموعه بطری های پت از حجم 60 تا 3000سی سی می باشد.در حال حاضر ظرفیت تولید روزانه یکصد هزار بطری در روز مشغول به فعالیت می باشد.فعالیت های شرکت فرزین پلیمر پلاست نیکا شامل خدمات قالب سازی از مرحله طراحی، مدل سازی سه بعدی تا ساخت قالب می باشد.در بخش تولید انواع قطعات پلاستیکی و ظروف و نیز مونتاژ قطعات مختلف صورت میپذیرد
تولید قطعات PET
طراحی و تولید قالب صنعتی
تولید قطعات PP,PE
طراحی و تولید قطعات سفارش
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید