صنایع نساجی بزرگمهر

جهان زیر پای شماست با فرش بزرگمهر

تولید فرش ماشینی گلیم و جاجیم تابلو فرش
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • فکس :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
صنایع نساجی شهاب (فرش بزرگمهر) در سال 1374 با بهره گیری از سال ها تجربه موسسین و مدیران شرکت در زمینه فرش دستباف، تأسیس و در همان سال واحد بافندگی فرش ماشینی به بهره برداری رسید. با تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان شرکت، توسعه و گسترش واحدهای تولیدی این شرکت به طور مستمر ادامه داشته و در حال حاضر این شرکت در مساحت ده هکتار و با مجموع 25000 مترمربع سالن های تولید در واحدهای مختلف مشغول به ارائه خدمات به هموطنان عزیز و صادرات محصولات خود می باشد.
صنایع نساجی شهاب (فرش بزرگمهر) با اعتقاد کامل به توانمندی پرسنل خود به عنوان یکی از مزایای اصلی شرکت و بهره مندی از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و پشتوانه تجربی و علمی مدیران، مفتخر است که تاکنون توانسته محصولات خود را به بیش از 25 کشور دنیا صادر نماید.
صنایع نساجی شهاب (فرش بزرگمهر) دارای سه واحد ریسندگی، بافندگی و تکمیل فرش ماشینی و نیز واحد بازرگانی می باشد که فعالیت های این واحدها به طور خلاصه به شرح ذیل می باشد:
واحد ریسندگی
این مجموعه دارای ظرفیت تولید سالانه 1800 تن نخ پلی پروپیلن(P.P) مخصوص نخ خاب فرش ماشینی می باشد. این واحد با دارا بودن مدرن ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید نخ، با فیلامنت های مختلف و نیز هیت ست شده مورد نیاز مصرفی در واحد بافندگی و بخش فروش، می نماید. این واحد مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی و پرسنل مجرب و کارآزموده بوده که فرآیندهای کیفی مواد اولیه و کیفیت محصول نهایی را انجام می دهند.
واحد بافندگی
این مجموعه با ظرفیت تولید سالانه بیش از 1،340،000 مترمربع فرش ماشینی با بیش از سیصد نفر پرسنل مشغول فعالیت است. تکنولوژی بافت فرش ماشینی در شرکت فرش بزرگمهر، یکی از دلایل مرغوبیت کالای تولیدی در این شرکت می باشد و اینک مفتخر به درک ذوق و سلیقه و استقبال مصرف کنندگان عزیر از محصولات تولید شده، توانسته گامی در اعتلای صنعت فرش ماشینی کشور بردارد. لازم به ذکر است این واحد در حال تولید انواع فرش های ماشینی آکرولیک هیت ست شده 1200 شانه با تراکم 3600 ، 1000 شانه با تراکم 3000 ، 700 شانه با تراکم 2550 می باشد. همچنین فرش بزرگمهر انواع فرش های کودک ، انواع فرش های مدرن ، گلیم جاجیم ، تابلو فرش و سجاده فرش را تولید و عرضه می کند. علاوه بر آن فرش های ماشینی از جنس پلی پروپیلن هیت ست شده و پلی استر از محصولات فرش بزرگمهر است که با لیبل بزرگمهر (Bozorgmehr) در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود.
واحد تکمیل و آهار
این مجموعه با به کارگیری از مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا، روزانه بیش از 8000 متر مربع انواع فرش ماشینی را با بهترین کیفیت آهار و تکمیل می کند. مراحل انجام این واحد شامل پرزگیری، چسب، دوردوزی، بسته بندی و ارسال به انبار محصولات می باشد.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید