بازار آنلاین کشاورزی مزرعه کارآفرینی

بازار کشاورزی آنلاین مزرعه کارآفرینی - شبکه ای از تولیدکنندگان و تامین کنندگان نهاده های کشاورزی

تجهیزات کشاورزی و باغبانی گلخانه و پرورش گل و گیاه خدمات کشاورزی
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
مزرعه کارآفرینی، مرکز ارزش آفرینی و کارآفرینی در کشاورزی و رونق کسب و کار
شبکه ای از تولیدکنندگان و تامین کنندگان متعهد ملزومات تولید و کارآفرینی در کشاورزی

معرفی کوتاه:
گروه مزرعه کارآفرینی، بستر فعالیت مجموعه ای از افراد فعال و متخصص در حوزه کشاورزی است.
این گروه با هدف گسترش فرهنگ تولید باکیفیت و استاندارد در کشاورزی و تحقق درآمد و توسعه پایدار ایجاد شده است.
مزرعه کارآفرینی در تلاش است تا به یک بستر مطمئن برای کسب اطلاعات درباره کشاورزی و شروع کارآفرینی یا رونق کسب وکار در این حوزه گردد.
درمزرعه کارآفرینی علاوه بر ارائه اطلاعات، محصولات باکیفیت و استاندارد از تولیدکنندگان و تامین کنندگان متعهد عرضه می شود.
ما در تلاشیم تا درنهایت تعهد و تخصص، بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم

همراهان مزرعه کارآفرینی:
پارک علم و فناوری استان سمنان
دانشگاه صنعتی شاهرود (اداره کارآفرینی مرکز شاهکار)
مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان سمنان (شاهرود) مرکز رشد کشاورزی شاهوار
درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال (مورد تایید مرکز تجارت الکترونیکی وزرات صنعت، معدن و تجارت اینماد)
کسب اطلاعات بیشتر در سایت مزرعه کارآفرینی https: mazraekarafarini.com
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خدمات سایت مزرعه کارآفرینی
1. بازار بزرگ کشاورزی آنلاین
مزرعه کارآفرینی این بستر را برای کلیه فعالین حوزه کشاورزی فراهم کرده است تا در یک بستر مناسب، نیاز های خود را تامین نمایند.
سرمایه گذاران و کشاورزان گرامی میتوانند در سایت مزرعه کارآفرینی، محصولات مورد نیاز خود برای شروع یا رونق فعالیت را مشاهده، مقایسه و از فروشندگان متعهد خرید نمایند.
تولیدکنندگان و تامین کنندگان ملزومات تولید در کشاورزی نیز می توانند به صورت رایگان عضو سایت مزرعه کارآفرینی شده و محصولات خود را به فروش برسانند.
همچنین خدمات دهندگان بخش کشاورزی می توانند به معرفی خود در بخش شبکه خدمات دهندگان کشاورزی در سایت مزرعه کارآفرینی بپردازند.

2. انتخاب بهترین گزینه ها
مطمئن بخرید سرمایه گذاری در کشاورزی یک سرمایه گذاری بلندمدت به شمار می رود لذا نیاز است تا با خرید محصولات باکیفیت از فروشندگان و تامین کنندگان متعهد، شروع مطمئنی داشته باشید.. ما سعی میکنیم بهترین تامین کنندگان و خدمات دهندگان حوزه کشاورزی را در بازار بزرگ کشاورزی مزرعه کارآفرینی گردهم آوریم تا بستر بهترین انتخاب برای شما فراهم باشد. ما موفقیت شما را موفقیت خود می دانیم

3. مجموعه کامل محصولات و خدمات موردنیاز
در فروشگاه کشاورزی آنلاین مزرعه کارآفرینی تلاش میکنیم تا مجموعه کاملی از محصولات موردنیاز برای سرمایه گذاری در کشاورزی یا رونق فعالیتهای فعلی را فراهم کنیم.
همچنین در بخش شبکه خدمات دهندگان کشاورزی سعی میکنیم مجموعه ای از افراد و شرکتهای ارائه کننده خدمات در سراسر کشور را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در زمان کوتاهتری، فعالیت خود را شروع کنید.

4. ارائه خدمات به سراسر کشور
خرید محصولات باکیفیت و تضمینی، سرمایه اصلی شماست، باید آن را از محل مطمئن بخرید تا نتیجه و عملکرد مطلوب دریافت کنید. ما با همراهی همکارانمان در سراسر کشور تمام تلاش خود را میکنیم تا محصولات و خدمات با کیفیت را به بهترین شکل ممکن برای شما در هر نقطه کشور ارائه کنیم.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فروشگاه کشاورزی آنلاین مزرعه کارآفرینی بازار بزرگ کشاورزی ایران
فروشگاه اینترنتی ملزومات کشاورزی مزرعه کارآفرینی شامل محصولات مختلف تولیدکنندگان و تامین کنندگان متعهد است. فروشگاه کشاورزی آنلاین مزرعه کارآفرینی در تلاش است تا بستر مناسب تامین نیازهای سرمایه گذاران و کشاورزان گرامی را در یک بازار بزرگ کشاورزی فراهم آورد.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید