کلاس آنلاین شطرنج

شطرنج همان زندگیست آینده ی کودکانمان را با فراگیری آنلاین شطرنج در شرایط کرونا درخشان کنیم

تدریس خصوصی بازیکن شطرنج
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
مدرسه شطرنج آنلاین حرفه ای با استفاده از حضور اساتید مجرب و کاربلد درجه 1 شطرنج که جزو برترین های کشوری هستند، دوره های آموزشی را برگزار می نماید.

این کلاس ها برای سطوح پایه تا قهرمانی طبق متد روسی تشکیل می شود.

علاقه مندان به این رشته می توانند با شرکت در کلاس ها این مهارت را بیاموزند و آینده ی درخشان تری را برای خود رقم بزنند.

بدیهی است که باتوجه به تاثیرات شطرنج بر فعالیت مغز که در بالاتر ذکر شد، یادگیری این رشته برای خردسالان و نونهالان بسیار مفید است و به آینده ی آنها کمک بسیاری خواهد کرد.

کودکانی که در سنین پایه به یادگیری شطرنج می پردازند در نوجوانی و جوانی هوش بالاتر، نمرات بهتر و تصمیم گیری های صحیح تری را انجام می دهند.

فعالیت ها آموزش حرفه ای شطرنج توسط استاد درجه 1آموزش طبق طبق متد روسی و طرح درس های مدرسه شطرنج جهانی I.C.S

پشتیبانی آنلاین هنرجو:

طبق برنامه ی تمرینی استفاده از نرم افزارهای تخصصی رشته ی شطرنج ارائه نمودار پیشرفت بازیکن پس از هر دوره ی آموزشی برگزاری کلاس های حضوری عمومی و خصوصی برگزاری کلاس های مجازی و اینترنتی آموزش در منزل با تضمین کیفیت مطالب
مدیریت:
مهندس سعید مرتاضیان، فارغ التحصیل کارشناسی عمران، مربی درجه 1 فدراسیون شطرنج، در دانشگاه کرج و دانشگاه تهران پردیس کشاورزی سابقه 4 سال تدریس را در کارنامه خود دارند. از افتخارا ایشان می توان به 17 سال سابقه تدریس رشته شطرنج با عنوان استاد درجه 1 فدراسیون شطرنج کشور، قهرمان اسبق استان، قهرمان جام فجر و رمضان، نایب قهرمان مسابقات منطقه آزاد کیش، قهرمان دانشجویان، قهرمان میز انفرادی لیگ دسته اول کشور 1386 اشاره کرد. همچنین ایشان به عنوان رییس اسبق کمیته مربیان هیئت شطرنج استان البرز، بازرس مدارس شطرنج استان البرز، مسئول کمیته مسابقات هیئت شطرنج کرج سابقه سابقه فعالیت در حوزه شطرنج را در کارنامه خود دارند.
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید