شرکت پارس ساتراپ

عمران، معماری، شهرسازی، مشاوره، طراحی، نظارت، اجراء

سازه سبک ساختمانی شهرک سازی صدور پروانه
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • تلفکس :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
شرکت پارس ساتراپ
عمران ، معماری ، شهرسازی
مشاوره ، طراحی ، نظارت ، اجراء
شرکت پارس ساتراپ معتقد است :
نام نیک ، از هر سرمایه ای برتر است ، ودر جهت نیل به این آرمان بزرگ ، ایمان ، صداقت ، امانتداری و تخصص را سر لوحه کار خویش قرارداده است و همواره امید آن دارد که با یاری خداوند بر اعتقاد خویش استوار بماند .
شرکت پارس ساتراپ  تحت شماره 4983 سهامی خاص در مورخه1371/2/5 در اداره ثبت شرکتهای استان فارس به ثبت رسیده و در مدیریت برنامه و بودجه فارس داری رتبه معتبر میباشد .
مدیران شرکت از دانش آموخته گان دانشگاه های معتبر کشور میباشند که در به پایان رسانیدن چندین پروژه با کیفیت عالی نقش چشمگیری داشته اند .
این شرکت با پشتوانه تخصصی و تجربی مدیران و پرسنل خود در زمینه های متعدد مهندسی و با بهره مندی از دانش وسیع فنی و با استعانت از باری تعالی به مسئولیتهای مطالعاتی و اجرائی خود به نحو مطلوبی جامه عمل پوشانیده اند .
معیاری که برنامه ریزی شرکت بر آن منطبق میباشد ارائه خدمات فنی مهندسی ،با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن و با اتخاذ تدابیر مدیریتی دقیق و صحیح میباشد بطوریکه اعتبار بدست آمده در طول دو دهه فعالیت مرهون رعایت همین اصول میباشد .
امید است این شرکت بتواند راه متعالی فوق الذکر را در تمام زمینه های تعهدی برای همیشه ادامه دهد .
گروه معماری سبز پارس PGAG
مشاوره ، طراحی ، اجراء  و تامین تجهیزات بام سبز ROOF GARDEN  &  باغ عمودی (دیوار سبز) GREEN WALL  در سطح کشور  .
گروه مدیریت پارس PMG
بمنظور مشارکت فعال در عرصه مدیریت اطلاعات و مشاوره در راستای اجرای موفق پروژه های کشور با بهره گیری از متخصصین مجرب و با استفاده از تکنولوژی نوین تشکیل گردیده است  وافتخار دارد خدمات حرفه ای در زمینه مدیریت پروژه،
مدیریت طرح (MC) ، عارضه یابی ، و مهندسی ارزش را در عالی ترین سطح ممکن ارائه نماید  .
گروه ویلا سازان پارسPVG
مشاوره ، طراحی ، نظارت ، اجرای ویلا های مدرن به سبکهای اروپائی و آسیائی و بومی در سطح انبوه سازی و انفرادی با سقفهای شیبدار و مسطح با بهره برداری از متریال های نوین در صنعت ساختمان و با رعایت مباحث مقررات ملی ساختمان بخصوص مبحث 19 مصرف بهینه انرژی در سطح کشور در مدت زمان بسیار کوتاه و با قیمت  بسیار مناسب  .
کلینیک تخصصی ساختمان پارسPBPC
مشاوره ، تهیه و توزیع محصولات و مصالح نوین ساختمان در سطح کشور در برند های معروف ، معتبر و استاندارد داخل و خارج از کشور به قیمت مصوب کارخانه و ارائه خدمات تدارک و تجهیز وپشتیبانی پروژه های انبوه سازی  .
نظرات کاربران

لطفا به این کسب و کار امتیاز بدید و نظر خودتون رو درباره این کسب و کار بنویسید