کارا پرتو رستاک

برش با لیزر، برش با آب، واترجت، هوا برش، برش پلاسما، خمکاری

طراحی و ساخت لیزر واترجت برشکاری فلزات برشکاری آهن و فولاد برشکاری و خمکاری ورق
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • فکس :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
شرکت کارا پرتو رستاک
امروزه بر اساس دانش جهانی، همت و تجربه مدیران و شور دانش آموختگان جوان ایرانی، این مجموعه با افتخار حضور خود را در کنار صاحبان صنایع، صنعتگران و دیگر بخشهای تولیدی و صنعتی ایران عزیز اعلام می دارد.
تنوع در محصولات بر پایه ی ضرورت و دانش امروز و بالطبع گستره وسیع قطعات مورد نیاز، روش ها و ساختارهای نوینی را جهت تامین مایحتاج صنعت بر اساس اصل سرعت و دقت مطالبه می نماید.
از این رو، با نگاهی به مجموعه عوامل اجتماعی و رسالت ملی جهت نیل به خودکفایی، اشتغال و حضور در عرصه های بین المللی، این مجموعه آمادگی خود را به جهت همکاری با دیگر صنعتگران در راستای تامین قطعات و تولید ملزومات در عرصه های متنوعی از قبیل: هوا فضا، نفت و گاز، خودرو، ارتباطات، صنعت ساختمان و دیگر صنایع بالا دستی و پایین دستی با استفاده از مجموعه ی متنوعی از ماشین آلات در اختیار آماده ارائه ی خدمات به شرح زیر می باشد:
مهندسی، تحقیق و توسعهشاخصه مهندسی نه در عرصه تولید بلکه در تمامی ساختارهای یک محصول، ضرورتی ست عینی. با توجه به این دیدگاه واحد مهندسی این شرکت با بهره گیری از تنوع دانش آموختگان در بخش مهندسی معکوس و مهندسی محصول بعنوان هسته اساسی این مجموعه در کنار طراحی و اجرای موضوعات تولیدی شرکت، در زمینه طراحی، تولید قطعات و تعریف نحوه و ساختار تولید، با سایر صاحبان صنعتهمکاری مستمر داشته و به جهت تمرکز نیروی انسانی در کنار ارتباط مستقیم با تولید، ضرایب هزینه و زمان تولید را به حداقل می رساند.
2. خدمات برش فلزات توسط دستگاه لیزر
دستگاه برش لیزر Bystronic مدل Bysprint 3015 سال تولید 2007 میلادیتوان برش :
فولاد تا ضخامت 20mm
استنلس استیل تا ضخامت 12mm
آلومینیوم تا ضخامت 8mm
برنج تا ضخامت 3mm
3. خدمات برش واترجت (برشکاری با آب)
دستگاه برش واترجت Radox با تکنولوژی KMT امریکا، سال تولید 2009 میلادیتوان برش:
انواع فلزات تا ضخامت 150mm
انواع سنگ تا ضخامت 150mm
شیشه تا ضخامت 150mm
4. خدمات برش با شعله (پلاسما و هوابرش)
دستگاه برش با شعله Radox سال تولید 2009 میلادیتوان برش:
برش انواع فولاد ها تا ضخامت 300mm
5. خدمات خمکاری و برش ورق
دستگاه برک Mebusa CNC با توان TNS Force-65 به طول کارگیر 2500mmدستگاه برک Jelsingrad Manual با توان 220-TMS Force به طول کارگیر 3000mm
جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با ماشین آلات و توانمندی ها، لطفا از وب سایت شرکت کارا پرتو رستاک دیدن فرمایید.